Vítáme Vás na internetových stránkách Základní školy a mateřské školy Libá, okres Cheb, příspěvkové organizace

Naše škola

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 ZDE

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022
V pondělí 10. května 2021 startuje zápis do mateřské školy. A protože se u něj nemůžeme setkat osobně, spojili jsme své síly a připravili jsme pro vás online prohlídku naší školky. Jestli si chcete prohlídku spustit, otevřete si ZDE v počítači/notebooku či tabletu v prohlížeči GOOGLE CHROME, v klidu se usaďte a vychutnejte si online prohlídku naší mateřské školy. Příjemné podívání.

zápis do 1. ročníku
V pondělí 19.4.2021 začíná zápis do 1. ročníku základní školy. A protože se u něj nemůžeme setkat osobně, spojili jsme své síly a připravili jsme pro vás online hru spojenou s prohlídkou školy. Jestli si chcete zahrát, otevřete si ZDE v počítači/notebooku či tabletu v prohlížeči GOOGLE CHROME a pusťte se do toho! Hodně štěstí u plnění úkolů.

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZÁKLADNÍ ŠKOLY
PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 ZDE

INFORMACE K OTEVŘENÍ ŠKOLY
12.4.2021 ZDE

Vážení návštěvníci, 
malá školička ležící v malé dědině na českoněmeckých hranicích za městem Cheb zaujme.
Naše základní škola je dvoutřídní s pěti postupnými ročníky, tedy 1. až 5. ročníkem 1. stupně základní školy. Mateřská škola je jednotřídní s dětmi od 2 do 6 let věku. Další součástí školy je školní družina, kterou navštěvuje většina všech žáků školy a stará se o zábavné i vzdělávací vyplnění volných chvil po skončení vyučování. Škola nabízí žákům a dětem školní stravování ve vlastní školní jídelně, kde mají možnost celodenního pitného režimu a odpolední volnočasové aktivity v podobě kroužků. Nabídku najdete v sekci příslušného školního roku zde.